В.Ю. Крилова

доцент В.Ю. Крилова

доцент В.Ю. Крилова

Вікторія Юрієвна Крилова

Посада – доцент

Науковий ступінь – кандидат медичних наук

Звання – доцент

Наукові інтереси –  епілепсія, судинні захворювання.

консультативна робота – консультація хворих в неврологічному відділенні Олександрівської клінічної лікарні.

Закінчила у 1981 році педіатричний  факультет Київського  медичного інституту, навчалась в інтернатурі по спеціальності «педіатрія» в обласній клінічній лікарні м. Житомира. Працювала дільничним педіатром, а з 1985 по 1989 рік – ординатором неврологічного відділення  дитячої обласної лікарні м. Житомира.

З 1989 по 1991 рік навчалась в клінічній ординатурі, а з  1991 по 1994 — в очній аспірантурі на кафедрі  дитячої психоневрології   Київського інституту удосконалення лікарів.

У 1994 році захистила кандидатську дисертацію «Клініко-біохімічне  обґрунтування застосування антиоксидантів в комплексній терапії епілепсії у дітей». В тому ж році  обрана за конкурсом на посаду асистента кафедри  нервових хвороб Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця., а з 2005  року обійняла посаду доцента кафедри неврології цього ж навчального закладу.

Автор понад 50 наукових праць,  двох  деклараційних патентів,  двох  раціоналізаторськіх пропозицій, співавтор підручників «Неврологія» (2008), «Неврология» російською мовою (2010), трьох  методичних  розробок для іноземних студентів  англомовної системи навчання .

З  2004 року Крилова В.Ю. – заступник декана по роботі з іноземними студентами.

Крилова В.Ю. відповідальна за роботу з іноземними студентами на кафедрі.  На базі Олександрівської клінічної лікарні оглядає хворих, що поступили на госпіталізацію в неврологічне відділення за невідкладними показами та курує хворих, що знаходяться на лікуванні. Є постійним консультантом служби санітарної авіації при МОЗ України.