М.М. Прокопів

доцент М.М. Прокопів

Прокопів Марія Мирославівна

Посада – доцент

Науковий ступінь –кандидат медичних наук

Звання –доцент, Заслужений лікар України

Наукові інтереси – судинні захворювання головного мозку

Консультативна робота- консультація хворих у відділенні церебро-васкулярної патології Олександрівської клінічної лікарні

Закінчила у 1981 році лікувальний факультет Івано-Франківського медичного інституту, навчалася в інтернатурі на кафедрі нервових хвороб цього ж ВУЗу.

По переїзді до Києва у 1982-83рр. працювала лікарем-невропатологом  в МСЧ №28 та КЛ №7. У 1983 році прийшла працювати старшим лаборантом на кафедру нервових хвороб Національного медичного університету ім.. О.О.Богомольця. Впродовж 1986-1989 рр. навчалася в заочній аспірантурі на цій же кафедрі.

У 1989 році захистила кандидатську дисертацію «Функціональний стан печінки у хворих на розсіяний склероз (клініко-морфологічне дослідження)». В тому ж році  обрана за конкурсом на посаду асистента кафедри, а з 1999року обійняла посаду доцента кафедри неврології цього ж навчального закладу.

Автор понад 60 наукових праць,  авторського свідоцтва на винахід, 14  деклараційних патентів, раціоналізаторської пропозиції, співавтор монографії «Гострий ішемічний інсульт»(2006), підручників «Неврологія»(2008), «Неврология» російською мовою (2010), 5 методичних рекомендацій, збірників тестових питань та задач.

Прокопів М.М. відповідальна за організацію лікувально-консультативної роботи на базі Олександрівської клінічної лікарні. Оглядає хворих, що поступили на госпіталізацію у відділення ЦВП за невідкладними показами та курує хворих, що знаходяться на лікуванні у блоці інтенсивної терапії. Є постійним консультантом служби санітарної авіації при МОЗ України.

Відповідальна за організацію навчання на кафедрі курсантів факультету підвищення кваліфікації викладачів 1-2 та 3-4 рівнів акредитації.