Н.С. Турчина

Наталя Степанівна Турчина

доцент, к.м.н.

лікувальна робота — консультація хворих в неврологічному відділенні Олександрівської лікарні

У 1985 році закінчила Київський медичний інститут.
З 1985 по 1987 роки навчалася в інтернатурі, після закінчення якої зарахована на посаду лікаря-невропатолога неврологічного відділення Центральної міської клінічної лікарні м.Києва імені ордена Жовтневої революції. З грудня 1987 по грудень 1991 р. працювала старшим лаборантом лабораторії по вивченню проблем розсіяного склерозу науково-дослідного лабораторного центру Київського медичного інституту. В 1991 р. за конкурсом обрана на посаду асистента, а в травні 2004 року на посаду доцента кафедри неврології, де працює по теперішній час.
У 1993 році захистила дисертацію на здобуття вченого ступеня кандидата медичних наук за темою “Клініко-генеалогічний аналіз деяких факторів ризику при розсіяному склерозі” за спеціальністю 14.01.15 – “Нервові хвороби”. Є автором  45 наукових праць та 5 деклараційних патентів на винахід. Стаж науково-педагогічної роботи 19 років. Наукова тематика за останній час – судинні захворювання нервової системи та вірусна інфекція.
Лікар вищої  кваліфікаційної категорії, в повному обсязі проводить лікувальну та консультативну роботу у відділенні ЦВЗ Олександрівської клінічної лікарні, консультує хворих з інших відділень, проводить консультативний прийом хворих в поліклініці Олександрівської клінічної лікарні, консультує хворих за лінією санітарної авіації.
Протягом 12 останніх років виконує суспільну роботу – працює вченим секретарем Вченої Ради медичного факультету №2 Національного медичного університету. Нагороджена Подякою міського голови та Грамотою МОЗ України.

Турчина Наталія Степанівна, у 1985 році закінчила Київський медичний інститут. З 1985 по 1987 роки навчалася в інтернатурі, після закінчення якої зарахована на посаду лікаря-невропатолога неврологічного відділення Центральної міської клінічної лікарні м.Києва імені ордена Жовтневої революції. З грудня 1987 по грудень 1991 р. працювала старшим лаборантом лабораторії по вивченню проблем розсіяного склерозу науково-дослідного лабораторного центру Київського медичного інституту. В 1991 р. за конкурсом обрана на посаду асистента, а в травні 2004 року на посаду доцента кафедри неврології, де працює по теперішній час. У 1993 році захистила дисертацію на здобуття вченого ступеня кандидата медичних наук за темою “Клініко-генеалогічний аналіз деяких факторів ризику при розсіяному склерозі” за спеціальністю 14.01.15 – “Нервові хвороби”. Є автором  45 наукових праць та 5 деклараційних патентів на винахід. Стаж науково-педагогічної роботи 19 років. Наукова тематика за останній час – судинні захворювання нервової системи та вірусна інфекція.Лікар вищої  кваліфікаційної категорії, в повному обсязі проводить лікувальну та консультативну роботу у відділенні ЦВЗ Олександрівської клінічної лікарні, консультує хворих з інших відділень, проводить консультативний прийом хворих в поліклініці Олександрівської клінічної лікарні, консультує хворих за лінією санітарної авіації. Протягом 12 останніх років виконує суспільну роботу – працює вченим секретарем Вченої Ради медичного факультету №2 Національного медичного університету. Нагороджена Подякою міського голови та Грамотою МОЗ України.