О.А. Мяловицька

доцент, д.мед.н. Мяловицька О.А.

Мяловицька Олена Анатоліївна, 1960 р.н.

посада – професор,

наукова ступінь — д. мед. н.,

звання – доцент,

наукові інтереси – демієлінізуючі захворювання нервової системи,

консультативна робота – консультації хворих у неврологічному відділенні № 1 та центрі розсіяного склерозу ЦМКЛ № 4.

Закінчила з відзнакою Київський медичний інститут у 1983 році. З 1983 по 1985 рр. навчалась у клінічній ординатурі за фахом «нервові хвороби» у НДІ геронтології АМН України. У 1989 році захистила кандидатську дисертацію «Клініко-фізіологічна характеристика вікових змін екстрапірамідної моторики при старінні та початкових стадіях паркінсонізму».

У 1993 році за конкурсом обрана на посаду асистента кафедри нервових хвороб Київського медичного інституту.  З 1996 року по тепершній час працює доцентом кафедри неврології. У 2005 році захистила докторську дисертацію у «Клініко-нейропсихологічна, магнітно-резонансно-томографічна характеристика розсіяного склерозу, система його діагностики та лікування». Автор понад 100 наукових праць та 13 деклараційних патентів на винаходи. Спіавтор з підручників  «Нервові хворби» (2003), «Неврологія» (2008), «Неврология » російською мовою (20109)., двох навчальних посібників.

Мяловицька О.А. – лікар вищої валіфікаційної категорії, в повному обсязі проводить лікувальну та консультативну роботу в неврологічних відділеннях міської клінічної лікарні №4  м. Києва, відповідальна за роботу кафедри на клінічній базі МКЛ №4, консультант Київського міського центру  розсіяного склерозу.